Casa De Ferias Villa Vip Buzios
| Wi-Fi | Πισίνα Εξωτερική πισίνα | Σπα & Ευεξία Τζακούζι |
| Κλιματισμός | Δεν επιτρέπονται κατοικίδια |
Οι επισκέπτες της Casa De Ferias Villa Vip Buzios με 5 υπνοδωμάτια μπορούν να χαλαρώσουν στο τζακούζι και στη σάουνα ή να επισκεφθούν την παραλία Geribá, που βρίσκεται σε απόσταση 2 χλμ.
Το άγαλμα της Brigitte Bardot απέχει 15 λεπτά με αυτοκίνητο από αυτή τη βίλα, ενώ ΠαρθέΝα ΠαραΛία είναι σε απόσταση 10 λεπτών οδικώς.
Εδώ οι επισκέπτες μπορούν επίσης να θαυμάσουν τη θέα στον κήπο.
Οι επισκέπτες μπορούν να απολαύσουν γεύμα στο Baluarte, που βρίσκεται σε απόσταση 550 μέτρων. Οι επισκέπτες μπορούν να φτάσουν εύκολα στο αεροδρόμιο Πληροφορίες σχετικά με το Μπούζιος, το οποίο απέχει 15 λεπτά οδικώς από αυτό το κατάλυμα.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Εξωτερική πισίνα
- Ξαπλώστρα
- Κήπος
- Σάουνα
- Τζακούζι
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Μίνι μπαρ
- Πλυντήριο ρούχων
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πού μπορούμε να παρκάρουμε το όχημά μας στις εγκαταστάσεις της η Casa De Ferias Villa Vip Buzios;
Οι πελάτες της η Casa De Ferias Villa Vip Buzios μπορούν να παρκάρουν σε ιδιωτική στάθμευση αυτοκινήτου. - ❓
Πόσο μακριά είναι το Πληροφορίες σχετικά με το Μπούζιος από η Casa De Ferias Villa Vip Buzios;
Η Casa De Ferias Villa Vip Buzios απέχει 5 χλμ. από το Πληροφορίες σχετικά με το Μπούζιος. - ❓
Υπάρχει πσίνα σε η Casa De Ferias Villa Vip Buzios;
Ναι, οι πελάτες της η Casa De Ferias Villa Vip Buzios θα απολαύσουν εξωτερική πισίνα.